Hosté

29. prosince 2008 v 21:42 |  MaYaNa

1) Quarterpast (2011)


Simone Simons
(EPICA)
Mark o ní říká:
Má překrásný hlas! Miluju práci s ní už od samého začátku, takže bylo jisté, že jsme se jí potřebovali také zeptat. Simone a Floor jsou úplně jiné zpěvačky, každá má své vlastní kvality, ale zápasí spolu opravdu dobře! Fanoušci se mě před lety ptali, jestli by společně nemohly nazpívat. Nakonec se tak stalo s Mayan :)

Písně: Symphony of Aggression, Mainstay of Society, Bite The Bullet, Drown The Demon, Sinner's Last Retreat

Floor Jansen
(ReVamp, ex-After Forever)
Mark o ní říká:
Pracování s Floor po všech těch letech byl také boží dar. Tahle ženská má HLAS! Původně jsme jí oslovili na jednu píseň, ale když odvedla tak skvělou práci, byly to nakonec 4! (nejspíš se spetl :))

Písně: Symphony of Aggression, Course of Life, Bite The Bullet, Drown The Demon, Sinner's Last Retreat

Laura Macrí
(italská operní pěvkyně)
Mark o ní říká:
Floor a Simone se staly v metalové scéně dobře známé a myslím si, že lidé budou stejně znát i Lauru, po hostování na našem albu. Má oslnivý hlas! Mluvím o těchto zpěvácích v superlativech, ale je to tak, jak to cítím.
Lauru jsem objevil na youtube, když ještě nebyla známá, a zeptal se ji na její účast. V dnešní době vyhrála všechny druhy talentových operních festivalů, takže nebude potřebovat Mayan k tomu, aby se stala známá.
- původně měla také zpívat pouze 1 píseň

Písně: The Savage Massacre, Essenza Di Te, Celibate Aphrodite

Henning Basse
(Sons of Seasons, ex-Metalium, ex-Brainstorm)
Mark o něm říká:
Znám ho z jeho práce se Sons of Seasons. Skvělý zpěvák se spoustou vášní a emocí v hlase. Mnoha lidem připomíná Roye Khana. Upřímně si myslím, že Hennig je lepší live zpěvák (i když Roy je jeden z mých nejoblíbenějších zpěváků). Zeptali jsme se Henniga, jestli by se nechtěl přidat a on že jo! Na albu pracoval celým svým srdcem a je více, než jen obyčejný zpěvák.

Písně: Symphony of Aggression, Course of Life, The Savage Massacre, Bite the Bullet, Celibate Aphrodite, Sinner's Last Retreat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
http://www.epica.nl/Isaac/MySpace/Layout/banner01.gif